Регистрация в очередь в визовый центр. Подача в течение 30 дней.
получение визы в кратчайшие сроки
Только до конца недели Виза в Польшу на 180 дней 2500грн.!!!
Myvisa1@ya.ru
066 99 789 17
063 277 95 80
098 337 55 45
(063) 277 95 80
(066) 997 89 17
(098) 337 55 45
myvisa1@ya.ru

ПРЕИМУЩЕСТВА РАБОТЫ В ПОЛЬШЕ:

ВЫСОКАЯ ЗАРПЛАТА
Зарплата в Польше у квалифицированных работников - 15 000 - 50 000 грн., не специалистов - 10 000 - 20 000 грн. Средняя зарплата в Украине - 4500 грн., минимальная - 1378 грн.

ВОЗМОЖНОСТЬ НАКОПЛЕНИЯ СРЕДСТВ
При работе за границей доход гораздо выше, чем расходы на питание и проживание (часто компенсируются работодателем) и есть возможность накопить значительную сумму средств.

ИЗУЧЕНИЕ ИНОСТРАННОГО ЯЗЫКА
Работая за рубежом, Вы можете изучить минимум один иностранный язык.

ПУТЕШЕСТВИЯ
Польская рабочая виза позволяет 90-дневные путешествия по странам ЕС.

заявка на консультацию

Реєстрація у візовий центр

УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ! Реєстрація в ППВА (візовий центр, ВЦ) відбувається автоматично, на дати в діапазоні 50 найближчих днів з моменту розміщення замовником заявки на реєстрацію,або від зазначеної дати самим замовником у пункті "реєстрація не раніше", якщо замовником в телефонному режимі не були обумовлені інші умови з нашими менеджерами.

ПРИ ДОДАВАННІ КОЖНОЇ ЗАЯВКИ ВИ ПОГОДЖУЄТЕСЬ З ПРАВИЛАМИ НАШОГО СЕРВІСУ, І, ЗОКРЕМА, З ТИМ, ЩО МИ РЕЄСТРУЄМО НА ПОТОЧНІ ДАТИ, ЯКІ ЗНАХОДЯТЬСЯ У ВІДКРИТОМУ ДОСТУПІ НА САЙТІ ППВА. ДАТИ ЗА ОСТАННІХ РЕЄСТРАЦІЯХ БУЛИ НА СЕРПЕНЬ-ВЕРЕСЕНЬ (АВГУСТ-СЕНТЯБРЬ). МИ НЕ МОЖЕМО НАДАТИ ВИБІР КОНКРЕТНИХ ДАТ ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ! РЕЄСТРАЦІЯ БУДЕ ЗРОБЛЕНА НА ДАТИ В ДІАПАЗОНІ СЕРПЕНЬ-ВЕРЕСЕНЬ (АВГУСТ-СЕНТЯБРЬ). ЗАЛИШАЙТЕ ЗАЯВКИ ОБДУМАНО! ЯКЩО ДАНІ УМОВИ РЕЄСТРАЦІЇ ВАМ НЕ ПІДХОДЯТЬ,ПРОХАННЯ СКАСУВАТИ/НЕ ЗАЛИШАТИ ЗАЯВКИ ЩОБ УНИКНУТИ НЕПОРОЗУМІНЬ, ТАК ЯК КОЖНА РЕЄСТРАЦІЯ ПОВИННА БУТИ ОПЛАЧЕНА, НЕЗАЛЕЖНО ВІД ДАТИ ПОДАННЯ ДОКУМЕНТІВ.

ОСТЕРІГАЙТЕСЬ ШАХРАЇВ

Почастішали випадки звернень в візові центри Польщі, коли шахраї беруться зареєструвати заявника, та реєструють його в інше місто або на інший тип візи. Або реєструють на потрібний тип візи в потрібне місто, а після оплати вас знімають з реєстрації. Перевіряйте реєстрацію тільки через кол-центр консульства Польщі. Намагайтеся уникати людей які пропонують реєстрації на форумах і безкоштовних дошках оголошень.
Зареєструвавшись через наш сервіс Ваша реєстрація буде в потрібне вам місто, на потрібний Вам тип візи, і не буде знята після оплати наших послуг. З нами Ваша реєстрація в безпеці.
З повагою, сервіс «MyVisa»

ЕСТЬ СРОЧНАЯ РЕГИСТРАЦИЯ (ПОДАЧА В ТЕЧЕНИИ 15 ДНЕЙ) - СТОИМОСТЬ УТОЧНЯЙТЕ

Оберіть початкову дату, з якої Вас реєструвати
спешите заказать
акционная цена только до понедельника!
Виза в Польшу на 180 дней всего за 2500грн. страховка в подарок
Заявка на консультацию

Hello-Site.ru. Бесплатный конструктор сайтов.

Hello-Site.ru. Бесплатный конструктор сайтов.